|
|||||||||||||
![]() 03-09 / 21:41 - Wat luister je nu? [Deel II] 03-09 / 21:35 - San Marino - Nederland 03-09 / 21:21 - Op naar de stembus 03-09 / 21:01 - Voorrondes Champions League 03-09 / 20:17 - Jeroen Slop 03-09 / 20:13 - + & - punten van vandaag D... 03-09 / 19:16 - Mogelijke aanwinsten ![]() 01-09 / 13:49 - afcaniels - Haha, ik wist ook niet precies hoe de regel was, maar goed, als er maar een paar nullen bij de bankrekening opkomen:P 01-09 / 11:08 - Leonajax - Vergeet wat ik gezegd heb :p 31-08 / 22:33 - biglaars - Van Der Vaart is leuker voor Ajax. 31-08 / 08:07 - Leonajax - @afcaniels: Huntelaar heeft niet in de jeugd van Ajax gespeeld hoor, Psv zou dat eerder krijgen lomdat agovv? dacht ik hem toen haalde en een jaar daarna al naar heerenveen ging? 30-08 / 23:09 - afcaniels - Volgens voetbalprimeur.nl en Vi.nl zou Huntelaar rond zijn met Schalke 04. Ik neem aan dat hier een financiële meevaller voor Ajax aan zit te komen i.v.m. opleidingskosten o.i.d.? 29-08 / 17:33 - denpingelaar - Yesssss, dat is mooi thuis komen 29-08 / 16:32 - -TheGodfather- - We staan inderdaad waar we horen nu, al is het misschien op alfabetische volgorde, we staan weer op één. 29-08 / 16:26 - Leonajax - Ajax 1e yeahhhhh :d
Affelay ontkent opzet
Datum post: 15-03-10 08:59 - Gepost door: Fregge - Bron: VoetbalPrimeur - Aantal keer bekeken: 1377 - Aantal reacties: 10 www.ajaxfans.net "Hij ging op mijn tenen staan en als reactie maakte ik me breed toen hij op me af kwam lopen", zegt Afellay tegenover de Telegraaf. "Hij stompte me iets eerder ook nog in mijn maag." www.ajaxfans.net De scheidsrechter en 4de official hadden op dat moment vrij zicht op de situatie. PSV mag hopen dat de scheidsrechter het beoordeelde als een situatie waar geen kaart getrokken voor hoefde te worden. Is dat niet het geval, bestaat de kans dat Afellay geschorst zou kunnen worden op basis van tv-beelden. "We zullen het wel zien," spreekt Afellay. www.ajaxfans.net Ondanks het grote verlies in de ArenA gelooft de international wel in titelkansen voor de Eindhovenaren. Dat komt door het spel dat ze spelen. "Als je ziet hoe wij hier voor rust Ajax wegspelen kun je niet zeggen dat we vorm missen. Ik denk dat we gewoon pech hebben gehad."
Gepost door:
bar afca
(16-03-10 17:20)
Laat hem maar praten joh, 3 duels geschorst voor Appelvlaai lees ik net op teletext. Terecht.
Gepost door:
iron_dennis
(15-03-10 16:13)
Het zou nog overtuigender overkomen als hij zou ontkennen een babyface te hebben.
Gepost door:
Haroca
(15-03-10 10:41)
Irritant walgelijk ventje die Appelvlaai. Nu blijkt maar weer eens zijn ware aard. Volgens mij had hij nu niet zo'n grote bek zoals in 2008. Gisteren niet gezien, behalve in negatief opzicht. Deze overwinning is een zege voor het ECHTE voetbal Appelvlaai en niet voor dat negatieve fantasieloze spelletje dat ze daar in die lampekappenfabriek al jaren spelen. Gewoon gerechtigheid, that's all.
Gepost door:
Bertus Bef
(15-03-10 10:36)
Hoezo stapte hij op je voetje en stompte hij in je maagje; Enoh maakte zich gewoon breed.....
Gepost door:
Ewaldie
(15-03-10 09:51)
Prima toch. Ajax wegspelen en met 2-0 de rust in. Nou ik kan niet wachten op de tussenstand als Ajax -PSV volgend jaar,als Ajax ze wegspeelt ;)
Gepost door:
max dullaart
(15-03-10 09:35)
Ajax wegspelen..... whahahaha, ok de eerste 10 minuten speelde Ajax onzeker en we hadden zeker in de eerste helft aan geluk niet te klagen, maar de cijfers spreken voor zich. Ik vond het met name een sterke wedstrijd van Urby (jawel hij weer..) en ook de balvastheid van Pantelic heeft weer eens bewezen dat hij een aanwinst is voor Ajax. Wat betreft Appelvlaai, dat is een vuile hypocriet, sorry een ander woord heb ik er niet voor... ik had altijd al een hekel aan hem, maar gisteren deelde hij 2 (!!) ellebogen uit aan Enoh en mag daarvoor van mij tot het einde van het seizoen worden geschorst. Dat geldt trouwens voor iedereen die zo op het veld staat. Een beetje duwen en trekken ok, tikkie, ok, maar dit sloeg weer eens alles. Kan je maar weer eens zien wat een irritant mannetje het eigenlijk is die niet tegen zijn verlies kan. Goed gespeelt Enoh, Appelvlaai had (op 1 mogelijkheid na) de hele wedstrijd eigenlijk geen kans en zo hoort het ! De 3de ster is in zicht, nu doorstoten ! Wel hopen dat die lampies as weekend winnen en wij moeten gewoon doorstoten naar de 1ste plek nu ! FORZA !!
Gepost door:
peten01v
(15-03-10 09:29)
Ontkennen is helemaal dom...zekers als er tientallen camera's het hebben gefilmd. Dan kom je niet meer geloofwaardig over.
Gepost door:
_Ajaxfan
(15-03-10 09:24)
Hij noemt het misschien liever breed maken, mensen die de beelden zien weten dat het een elleboogstoot is. |