Geplaatst op 01-02-2012 21:30   |   Auteur: IvM   |   Bekeken: 2904   |   Bron: Voetbalprimeur.nl

Van der Wiel zit in Valencia bij duel tegen Barca

Ajax-verdediger Gregory van der Wiel neemt woensdagavond plaats op de tribune van Estadio Mestalla. De 24-jarige international zal getuige zijn van de bekerwedstrijd tussen Valencia en FC Barcelona.

Van der Wiel, die momenteel met een liesblessure kampt, laat op Twitter weten dat hij aanwezig zal zijn in Valencia. Zijn aanwezigheid is voer voor hernieuwde speculatie. De thuisspelende club toonde immers recent nog belangstelling voor de rechtsback.

Valencia voerde zelfs twee gesprekken met Ajax over een transfer van Van der Wiel. Beide clubs hebben een positief gevoel overgehouden aan deze contacten. Het is de verwachting dat de speler in de zomer overstapt naar de Spanjaarden.

Van der Wiel heeft nog een contract voor anderhalf jaar bij Ajax. Het is niet duidelijk of hij woensdag al in contact zal treden met de club over een mogelijke overgang.







     
Gerelateerde zoekresultaten:
     
Reacties: 0
Om te reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!
Auteur Bericht
Plaats als eerste een reactie
Laatste nieuws
Volgende duel
Geen programma
» Programma
Laatste duel: zo 6 mei 14:30
Vitesse vs Ajax
1 - 3
» Uitslagen
Eredivisie
Stand
Programma
Uitslagen
1. Ajax 34-76
2. Feyenoord 34-70
3. PSV 34-69
4. AZ 34-65
5. SC Heerenveen 34-64
6. FC Twente 34-60
7. Vitesse 34-53
8. NEC 34-45
9. RKC Waalwijk 34-45
» Uitgebreider
Livescores Eredivisie
FT RKC Waalwijk - Vitesse 1-3
Onze tips
Live meepraten over Ajax
Chat als eerste
» Live meepraten
Ajax Tweets
» Meer Tweets
Algemeen nieuws