Geplaatst op 02-02-2012 13:56   |   Auteur: Ingevar   |   Bekeken: 3494   |   Bron: AD.nl

Van Basten wil graag naar Premier League

Mochten er de komende maanden trainers vertrekken of ontslagen worden in de Premier League, dan moet er niet vreemd worden opgekeken als Marco van Basten een belletje krijgt.

De voormalig bondscoach van Oranje en Ajax heeft in een interview met Champions Magazine, het UEFA-tijdschrift over de Champions League, toegegeven graag in Engeland aan de slag te willen. 'Ik maak geen geheim van die ambitie', zegt Van Basten. 'En misschien komt die dag wel al heel snel. Wie zal het zeggen?'

Van Basten is na zijn vertrek bij Ajax, op 6 mei 2009, inmiddels alweer bijna twee seizoenen 'werkeloos'. Sindsdien is hij 'huisanalyticus' bij betaalzender Sport1. Afgelopen weekend viel zijn naam bij sc Heerenveen als opvolger van Ron Jans. In het najaar van 2011 was Van Basten dicht bij de functie van technisch directeur van Ajax.







     
Gerelateerde zoekresultaten:
     
Reacties: 0
Om te reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!
Auteur Bericht
Plaats als eerste een reactie
Laatste nieuws
Volgende duel
Geen programma
» Programma
Laatste duel: zo 6 mei 14:30
Vitesse vs Ajax
1 - 3
» Uitslagen
Eredivisie
Stand
Programma
Uitslagen
1. Ajax 34-76
2. Feyenoord 34-70
3. PSV 34-69
4. AZ 34-65
5. SC Heerenveen 34-64
6. FC Twente 34-60
7. Vitesse 34-53
8. NEC 34-45
9. RKC Waalwijk 34-45
» Uitgebreider
Livescores Eredivisie
FT RKC Waalwijk - Vitesse 1-3
Onze tips
Live meepraten over Ajax
Chat als eerste
» Live meepraten
Ajax Tweets
» Meer Tweets
Algemeen nieuws