Geplaatst op 23-06-2012 15:43 | Auteur: IvM | Bekeken: 5006 | Bron: AD.nl
Geen belangstelling voor El Hamdaoui
Als de selectie van Ajax zich maandag meldt bij trainer Frank de Boer ontbreken nogal wat gezichten. De (jeugd)internationals vieren nog vakantie, terwijl Ismail Aissati nog geen akkoord heeft bereikt met de Amsterdamse club over een nieuw contract. Mounir El Hamdaoui start, net als vorig jaar, bij de beloften.
Geen enkele club heeft zich in de voorbije weken gemeld voor Mounir El Hamdaoui, waardoor de Rotterdamse spits zich over anderhalve week 'gewoon' bij Ajax moet melden.
De 27-jarige aanvaller heeft in Amsterdam nog een contract tot 2014 met een jaarsalaris van 1,7 miljoen euro, maar zijn toekomst is al meer dan een jaar uitzichtloos. De vraag is of en hoe El Hamdaoui - die een jaar lang geen minuut speelde voor de hoofdmacht - deze zomer wegkomt uit de hoofdstad.
Registreer nu een account op Unibet en ontvang € 50,- bonus!
