Forum
Forumoverzicht » De Goeie Ouwe Tijd » Voormalige Godenzonen » Oud-Ajacieden in het nieuws
Ga
Zoeken:

Onderwerp: Oud-Ajacieden in het nieuws
Maker: LucasBekeken: 24947
Status: InactiefBerichten: 146
+ Nieuw bericht <<<   <   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6   >   >>> + Nieuw onderwerp
Auteur Bericht
Lucas


Geregistreerd: 19-08-2007
Forum berichten: 2866
Nieuws reacties: 8
Woonplaats: -
Geplaatst: Zo 10 aug 2008 22:30
Overmars terug op het veld bij Go Ahead Eagles
10 augustus 2008


Marco Overmars keert terug als speler. De rappe aanvaller is dit seizoen actief bij Go Ahead Eagles, waar hij ook bestuurslid technische zaken is en in 1991 zijn debuut in het betaalde voetbal maakte.


Overmars: "Ik doe het voor Go Ahead. Om de club vooruit te helpen. Natuurlijk vind ik het ook leuk om weer te spelen", vertelt hij in De Stentor. De oud-international speelde recent een uitstekende partij in het afscheidsduel van Jaap Stam.

Overmars moest na het EK van 2004 noodgedwongen stoppen door een chronische knieaandoening. Hij stond toen onder contract bij FC Barcelona.

Trainer Andries Ulderink van de eerstedivisionist vroeg of hij weer tussen de lijnen actief wil zijn voor de club. De nog fitte Overmars ging in op de invitatie. "Ik was zelf ook verbaasd dat het in die wedstrijd met Jaap Stam nog zo makkelijk ging en de snelheid er nog was. Ik ben al vier jaar gestopt en train nog maar één keer per week. Maar op wilskracht kan veel. Dat hoop ik ook bij Go Ahead op de ploeg over te brengen."

www.fcupdate.nl
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Ma 11 aug 2008 11:44
Citaat:
'Misschien kom ik Haarlem-rechtsback niet meer voorbij'

Bron: Voetbal international

Marc Overmars heeft misschien wel voor de meest opmerkelijke transfer van deze zomer gezorgd. De 35-jarige keert na vier jaar in de VUT te hebben gezeten terug als actieve voetballer. Go Ahead Eagles, de club waar hij zijn loopbaan begon en waar hij als bestuurslid al hielp, kan hem tot het einde van het seizoen gebruiken op het veld.

In De Stentor legde de 86-voudig international uit hoe hij terug is gekomen op zijn beslissing om te stoppen na de afscheidswedstrijd van Jaap Stam, waarin Overmars uitblonk. 'Dat het zo goed ging tegen Ajax was voor mij ook onvoorstelbaar.'

Overmars tempert al te hoge verwachtingen. 'Ik heb zeker ook snelheid verloren. Wie weet kom ik straks de rechtsback van Haarlem niet meer voorbij... (...) Ik ga weer als voetballer leven. Dat betekent bijvoorbeeld oppassen met eten, want ik ben nu ook nog vier kilo te zwaar.'

Zijn rentree betekent niet dat topclubs weer bij hem kunnen aankloppen. 'Ik denk niet dat ik het topniveau nog aankan. Ik doe het om Go Ahead te helpen, al vind ik het natuurlijk ook leuk. Maar voorin komen we op dit moment te kort, als ik dan wat toe kan voegen, doe ik het graag. Ik zou ook bij geen enkele andere club in de eerste divisie nog gaan spelen natuurlijk.'
Marnix


Geregistreerd: 15-12-2007
Forum berichten: 2786
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Haarlem
Geplaatst: Ma 11 aug 2008 12:01
Echt sick.. haha!
AFCA_Seaman


Geregistreerd: 08-05-2008
Forum berichten: 1221
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Drachten
Geplaatst: Ma 11 aug 2008 17:52
Geweldig, leuk om Marc weer op de velden te zien. Krijgt de Eerste Divisie misschien wat meer kijkcijfers op SBS <img src='smilies/icon_wink.gif' /> (Althans, als het daar dit seizoen wordt uitgezonden ?)

Ben benieuwd hoe het hem afgaat. Mijn vader is namelijk groot fan van hem dus die was al in de wolken :Calimero:
skieto


Geregistreerd: 15-12-2007
Forum berichten: 803
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Amsterdam ZuidOost
Geplaatst: Ma 11 aug 2008 22:00
Overmars is 35, dus hij kan nog wel effe een jaartje mee. Misschien 2 jaartjes. Voetballers stoppen meestal ongeveer als ze 35 zijn. Overmars stopte best vroeg, hij was 31 dacht ik. Mooi dat we weer even van hem kunnen genieten!
bakhoven


Geregistreerd: 08-07-2008
Forum berichten: 14
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Vlaardingen
Geplaatst: Di 19 aug 2008 11:29
Overmars kan nog aardig voetballen.
Hij trainde sowieso nog steeds 2 a 3 keer per week mee bij Go Ahead.
Ben wel benieuwd of hij nog paar leuke rushes kan laten zien.
Eto'o


Geregistreerd: 25-08-2007
Forum berichten: 11824
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Wo 20 aug 2008 01:32
Hij is afgelopen weekend al meteen ingevallen. Zonder al teveel succes, want Go Ahead verloor. Ik hoop dat Overmars zich niet heeft verkeken op een entree in het profvoetbal, want het zou leuk zijn om hem nog op een gezonde manier over het veld te zien rennen.

Gek eigenlijk dat die jongen al op z'n 31ste gestopt is. Hij was destijds waarschijnlijk erg wanhopig vanwege z'n blessureleed.
Bertje


Geregistreerd: 21-08-2007
Forum berichten: 9427
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Wo 20 aug 2008 11:01
Mwah, zo gek was het niet, want hij had gewoon geen kraakbeen meer in zijn knie. Hij heeft nu ook gezegd dat trainen enorm veel pijn doet. Dit kan hij nooit lang volhouden.
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Ma 1 sep 2008 16:01
Citaat:
Seedorf kan eindelijk shirt van FC Den Bosch dragen

Bron: Voetbal International

Stefano Seedorf kan zijn debuut maken voor FC Den Bosch. De 26-jarige middenvelder is na lang wachten vrijgegeven door de Griekse voetbalbond en draagt nu dit seizoen het shirt van de nummer twaalf van de Jupiler League.

Seedorf speelde afgelopen jaargang voor Veria en had een clausule in zijn contract staan dat hij transfervrij mocht vertrekken als de Griekse club degradeerde. Toen dat eenmaal gebeurd was, werkte Veria toch niet mee aan een vertrek.

'Met het vastleggen van Stefano is onze selectie voor dit seizoen compleet', legt manager voetbalzaken Fred van der Hoorn uit. 'Hij heeft bij NAC Breda en FC Groningen veel Eredivisie-ervaring opgedaan en is technisch vaardig. Stefano is de diepgaande middenvelder waarnaar wij op zoek waren.'
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Ma 22 sep 2008 12:29
Citaat:
Menzo opvolger Koolhof bij Cambuur

Bron: ELF

Cambuur Leeuwarden heeft Stanley Menzo tot het eind van het seizoen vastgelegd als opvolger van Jurrie Koolhof. De 44-jarige oefenmeester werd sinds het onstlag van zijn voorganger al in verband gebracht met de Friese club. Zaterdag maakten beide partijen het goede nieuws bekend.

"Zijn werkwijze spreekt ons bijzonder aan", sprak Cambuur-voorzitter Alex Parma tegenover de camera's van omroep Fryslan. "Hij kan onze ambities verwezenlijken. Namelijk meespelen om een plaats bij de eerste zes en ons kwalificeren voor de nacompetitie. Bij AGOVV en FC Volendam heeft hij dat ook gerealiseerd."
GertJan020


Geregistreerd: 28-10-2008
Forum berichten: 2175
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Vlakbij 010
Geplaatst: Di 4 nov 2008 14:54
Waar speelt Andy van de Meyde nu eigenlijk? Ik kan nog zo'n mooi doelpunt van hem herinneren, in de Champions Leage binnen 50 seconden in de kruising. Volgens mij was dat tegen AS Roma. Ik las een poos geleden dat hij was opgepakt vanwege rijden onder invloed. Waar speelt hij nu?
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Di 4 nov 2008 14:59
Bij Everton waar hij amper aan de bak komt.
Scio


Geregistreerd: 02-01-2008
Forum berichten: 1939
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Di 4 nov 2008 17:56
Red Bull Salzburg bij Co Adriaanse toch?
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Di 4 nov 2008 18:05
http://www.vi.nl/NieuwsItem/GretigeVanD ... enslag.htm

Lijkt me sterk. Heb je een link, Scio?
Scio


Geregistreerd: 02-01-2008
Forum berichten: 1939
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Di 4 nov 2008 19:02
Oh nee, hij is dus niet getransfereerd. Meende het alleen maar. My bad ;)
Koen_Ajax


Geregistreerd: 11-09-2008
Forum berichten: 3310
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Wo 5 nov 2008 15:28
Ik zat te denken he, waar speelt die Dani nu ergens of is hij al gestopt?
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Wo 5 nov 2008 15:33
Gestopt op zijn 27e in 2003.
Koen_Ajax


Geregistreerd: 11-09-2008
Forum berichten: 3310
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Wo 5 nov 2008 15:43
Citaat:
Gestopt op zijn 27e in 2003.


Dat is dan langs mij heengegaan. Was de eerste speler van wie ik een shirt kreeg.
Bart


Geregistreerd: 30-04-2008
Forum berichten: 4810
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Di 23 dec 2008 15:43
Citaat:
'De zoektocht van een talent'
23/12/2008 14:00

Er liep vorige week een blonde jongen door de aankomsthal van Southampton Airport. Het was Jeffrey Hoogervorst (foto) uit Amsterdam. Hij was die ochtend rechtstreeks vanuit zijn woonplaats Barcelona komen overvliegen. In zijn tas zaten kleren voor drie dagen en vier paar voetbalschoenen. De volgende ochtend werkte hij zijn eerste proeftraining af bij Southampton FC.

Hij stond er in een waterig zonnetje op een trainingsveld langs de M27 en keek eens om zich heen. In voorgaande jaren heetten zijn trainingsmaatjes af en toe Wesley Sneijder, David Beckham en Ruud van Nistelrooy en werd hij regelmatig getraind door Fabio Capello en Josep Guardiola.

Nu stond hij tussen Rudi Skacel, Adam Lallana en David McGoldrick. Zij waren de sterspelers van Southampton, een team dat onder aan de ranglijst van het Championship bungelde. En hun trainer heette Jan Poortvliet.

Vroeger was Jeffrey Hoogervorst een supertalent. Hij groeide op bij Ajax in de generatie Wesley Sneijder, John Heitinga en Nigel de Jong. Tot zijn achttiende speelde hij als verdediger in alle vertegenwoordigende elftallen. Toen ging hij naar Spanje. Hij kreeg een basisplaats bij Sporting Gijon. Real Madrid contracteerde hem. Vervolgens verhuisde Hoogervorst naar Barcelona.

Zo presteerde hij iets wat alleen Michael Laudrup als enige óók lukte: hij stond bij zowel Ajax, Real Madrid als Barcelona op de loonlijst. Maar er was ook een keerzijde. Jeffrey werd gestald bij filiaalclubs. Hij raakte geblesseerd, moest operaties ondergaan. En hij bleek niet bestand tegen de verlokkingen van een leven als filmster.

'Ik was jong en alleen in Spanje', zei hij in Southampton. 'Ik dacht alleen aan vandaag, nooit aan morgen. Als ik na het trainen in mijn auto stapte, dan was ik in een ander leven. Een leven waarin het ging om genieten. En daar ben ik keihard voor gestraft.' Er was uiteindelijk geen nieuw contract gekomen in Barcelona.

Terwijl zijn generatiegenoten uitgroeiden tot toonaangevende spelers in Europa, verdween hij geruisloos van het toneel. Daardoor stond hij dus hier, op een winderig veld in Zuid-Engeland, in een poging werk te vinden. Hij zou het geld goed kunnen gebruiken.

Tien maanden geleden werkte hij in Barcelona zijn laatste serieuze training af. Daarna had hij lange tijd gespeeld met de gedachte te stoppen. Maar nu wilde hij weer ervoor gaan. Jeffrey en zijn Argentijnse vrouw hadden een zoontje gekregen.

Dat had hem weer gemotiveerd. Hij had al stages achter de rug in Cyprus, Zwitserland en nog wat landen. Allemaal bij clubs die zó klein waren dat hij er zich nu de naam al niet meer van kon herinneren. Maar niemand had toegehapt.

Ook het verblijf in Southampton werd uiteindelijk geen succes. Geen budget, geen plek, geen goed moment. Kortom, hetzelfde verhaal als altijd. Toch bleef het humeur van Hoogervorst onaangetast. 'Al moet ik nog honderd keer op stage gaan', zei hij. 'Ik blíjf het proberen.'

Vlak voordat hij terugvloog naar zijn vrouw en kind, legde hij uit waarom. 'Ik realiseer me nu pas hoe mooi het was wat ik door mijn eigen schuld bijna ben verloren. En ik wil er alles aan doen om er tenminste weer een deel van terug te krijgen.'

Michel van Egmond


Vi.nl
Koen_Ajax


Geregistreerd: 11-09-2008
Forum berichten: 3310
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: -
Geplaatst: Di 23 dec 2008 16:23
Echt zonde van zo'n speler. Als hij geduld had gehad zou hij nu waarschijnlijk in het eerste van Ajax staan of misschien ook al een transfer hebben gemaakt naar een topclub.

Dit is natuurlijk het gevaar van een jonge jongen die zo snel mogelijk carriere wil maken en geld verdienen. Een enkeling lukt het om na de vroege stap succesvol te worden. Er zijn echter genoeg voorbeelden te noemen van spelers die van een koude kermis thuis kwamen
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Ma 2 feb 2009 13:19
Citaat:
Charisteas bij Leverkusen

Bron: De Telegraaf

De Griekse spits Angelos Charisteas maakt het seizoen in Duitsland af bij Leverkusen. De voormalige aanvaller van Ajax en Feyenoord komt op huurbasis over van FC Nürnberg, dat in de tweede Bundesliga uitkomt. Charisteas vervangt bij Leverkusen zijn landgenoot Theofanis Gekas, die naar FC Portsmouth in Engeland verhuist.
Marnix


Geregistreerd: 15-12-2007
Forum berichten: 2786
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Haarlem
Geplaatst: Vr 4 sep 2009 14:58
Dit is een typisch topic voor 343 in het voormalig Godenzonen gedeelte.

Moved
Fregge


Geregistreerd: 18-04-2008
Forum berichten: 4313
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Veghel (Noord-Brabant)
Geplaatst: Vr 4 sep 2009 15:01
Die moet je uitleggen Marnix.
Marnix


Geregistreerd: 15-12-2007
Forum berichten: 2786
Nieuws reacties: 0
Woonplaats: Haarlem
Geplaatst: Vr 4 sep 2009 15:05
Citaat:
Die moet je uitleggen Marnix.


Hij beheert dat gewoon als het gaat om oud Ajacieden. <img src='smilies/icon_wink.gif' />
Anoniem
Gedeactiveerd


Geregistreerd: 18-08-2007
Forum berichten: 22238
Nieuws reacties: 1
Woonplaats: -
Geplaatst: Vr 4 sep 2009 20:41
Yep, ik sta niet voor niets onder de groep DGOT. Jammergenoeg ook als enige echt actief (met uitz. van JariRJ)
+ Nieuw bericht <<<   <   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6   >   >>> + Nieuw onderwerp
Actieve onderwerpen Wie is er online? Actieve leden
Actieve onderwerpen: 0 Leden online: 0 Actieve leden: 1.894
Berichten: 213.636 Onderwerpen: 2.467 Nieuwste lid: mollywilson
Jouw berichten: inloggen | registreren Onderwerpen bekeken: 18.622.666 Forums: 45
= actief onderwerp = inactief onderwerp  
Forumoverzicht » De Goeie Ouwe Tijd » Voormalige Godenzonen » Oud-Ajacieden in het nieuws
Ga
Zoeken: